Zespół

Zespół

Jesteśmy prężnie działającym zespołem posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie polskiego prawa podatkowego, cywilnego i gospodarczego.

W relacjach z naszymi Klientami zawsze kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę. Każda Państwa sprawa zostanie przez nas wnikliwie i skrupulatnie przeanalizowana i w każdą z nich zaangażujemy się tak, jak gdyby dotyczyła nas samych. Państwa problemy i wątpliwości są naszym zmartwieniem. Od momentu, gdy je nam Państwo powierzacie, to my bierzemy na siebie ciężar ich prowadzenia, zaś Państwa kontakty z sądami, organami podatkowymi i skarbowymi, jeśli są wymagane, ograniczamy do minimum. Wierzymy, że dzięki naszej pomocy będą Państwo mogli w spokoju poświęcić się prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu, zostawiając nam do rozwiązania wszystkie sprawy dotyczące prawa, a prawa podatkowego w szczególności.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług oraz profilami naszych Klientów, dla których mamy przyjemność pracować. Dzięki temu łatwiej będzie Państwu potwierdzić słuszność swojego wyboru w zakresie podjęcia współpracy z nami. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z osobami tworzącymi naszą kancelarię. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Artur Mazur

Doradca podatkowy – właściciel kancelarii

Dowiedz się więcej

Anna Groyecka-Kurdybelska

Adwokat – właściciel kancelarii

Dowiedz się więcej

Rudolf Bryś

Adwokat

Dowiedz się więcej

Józef Fox

Adwokat

Dowiedz się więcej

Agata Piotrowska

Prawnik

Dowiedz się więcej

Ewelina Grajner

Adwokat

Dowiedz się więcej

Dominik Palka

Doradca podatkowy, Adwokat

Dowiedz się więcej

Agnieszka Handzlik

Adwokat

Dowiedz się więcej

Projekt i wykonanie: Ad-visions.pl Created by: Ad-visions.pl