Ewelina Grajner

Ewelina Grajner

adwokat


Jestem adwokatem zrzeszonym w Izbie Adwokackiej w Katowicach. Drogę do zawodu rozpoczęłam od studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, w trakcie których byłam stypendystką programu LLP/Erasmus w Université de Reims Champagne-Ardenne we Francji. Aplikację adwokacką odbyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół prawa cywilnego, w tym procesów odszkodowawczych, postępowań działowych (zniesienie współwłasności, dział spadku, podział majątku wspólnego), ochrony własności i posiadania, prawa rodzinnego, prawa spadkowego i problematyki ksiąg wieczystych. Posiadam doświadczenie w reprezentacji klientów w sporach sądowych właśnie z zakresu powyższych dziedzin prawa i tym zajmuję się na co dzień.

Praktyka pokazała, że potrzebują Państwo pomocy w różnego rodzaju postępowaniach administracyjnych, dlatego również doradzam i reprezentuję klientów przed organami administracji i podmiotami prywatnymi stosującymi procedurę administracyjną oraz sądami administracyjnymi. W szczególności pomagam w legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce, uzyskaniu zezwolenia na pracę, reprezentuję klientów przed Strażą Graniczną i innymi organami.

Jeśli nie znaleźli Państwo w zakładce Oferta – Osoby prywatne interesującej Was dziedziny, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Posługuję się językiem angielskim i francuskim.

e-mail: e.grajner@adwokatagk.pl

Projekt i wykonanie: Ad-visions.pl Created by: Ad-visions.pl