Obsługa cudzoziemców

Kancelaria świadczy pomoc prawną dla cudzoziemców zarówno w sprawach cywilnych, karnych, jak i administracyjnych, w tym między innymi w sprawach legalizacji pobytu cudzoziemca na terenie Polski, czy uzyskania obywatelstwa polskiego.
Prawnicy z kancelarii reprezentują cudzoziemców przed sądami, w tym uczestnicząc w rozprawach, organami administracji, a także przed organami ścigania (jak np. Straż Graniczna).

Pracownicy Kancelarii analizują sytuację każdego klienta indywidualnie, pod kątem jego potrzeb i planów, a następnie przygotowują wnioski, pomagają skompletować niezbędne dokumenty oraz monitorują przebieg postępowania w urzędzie, w tym także towarzyszą klientowi podczas czynności z jego udziałem.

Dzięki znajomości języków obcych (angielski, francuski, niemiecki) oraz współpracy z biurem tłumaczeń, kontakt z klientami obcojęzycznymi czy przetłumaczenie niezbędnej dokumentacji, nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Zapraszamy do korzystania z usług kancelarii i przeczytania wpisów o CUDZOZIEMCACH na naszym blogu – www.adwokatagk.pl/category/cudzoziemcy/

Projekt i wykonanie: Ad-visions.pl Created by: Ad-visions.pl