logo AGK
logo Artur Mazur

Rozwody


 

Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego. Prowadzimy sprawy rozwodowe, alimentacyjne, dotyczące władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dzieckiem.

Sprawy rodzinne wiążą się z ogromnymi emocjami, dlatego czasem lepiej aby sprawę poprowadził ktoś, kto spojrzy na sytuację z dystansem.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z komplikacji, jakie niosą ze sobą sprawy rozwodowe oraz z konsekwencji jakie mogą wyniknąć z niewłaściwego działania. Konsekwencje te dotyczyć mogą zarówno sfery finansowej, jak i sfery władzy rodzicielskiej czy kontaktów z dziećmi i mogą mieć wpływ na całe dalsze życie. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnego pełnomocnika, który z jednej strony doradzi najkorzystniejsze w danej sytuacji rozwiązanie (lub przedstawi kilka możliwych wariantów działania), a z drugiej – ostrzeże przez zagrożeniami, jakie niosą takie czy inne działania/zaniechania strony.

Kancelaria zajmuje się kompleksową reprezentacją w sprawach rodzinnych, obejmującą przygotowywanie wszelkich potrzebnych dokumentów, takich jak pozwy rozwodowe, plany wychowawcze – w sytuacji, gdy małżonkowie wykazują wolę i umiejętność dojścia do porozumienia w sprawach dzieci – i inne, a także reprezentację Klienta przed sądem.

Jednocześnie oferujemy pomoc w zakresie podziału majątku po rozwodzie (lub w trakcie – jeśli to możliwe), czy też zmian ustrojów majątkowych małżeńskich.

W zakresie sporządzania umów majątkowych małżeńskich, współpracujemy z kancelariami notarialnymi, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę.

Zapraszamy do kontaktu z kancelarią.

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

____________

OFERTA