logo AGK
logo Artur Mazur

Witamy na stronie kancelarii doradcy podatkowego Artura Mazura oraz adwokat Anny Groyeckiej-Kurdybelskiej. Jesteśmy prężnie działającym zespołem posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie polskiego prawa podatkowego, cywilnego i gospodarczego.

 

W relacjach z naszymi Klientami zawsze kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę. Każda Państwa sprawa zostanie przez nas wnikliwie i skrupulatnie przeanalizowana i w każdą z nich zaangażujemy się tak, jak gdyby dotyczyła nas samych. Państwa problemy i wątpliwości są naszym zmartwieniem. Od momentu, gdy je nam Państwo powierzacie, to my bierzemy na siebie ciężar ich prowadzenia, zaś Państwa kontakty z sądami, organami podatkowymi i skarbowymi, jeśli są wymagane, ograniczamy do minimum. Wierzymy, że dzięki naszej pomocy będą Państwo mogli w spokoju poświęcić się prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu, zostawiając nam do rozwiązania wszystkie sprawy dotyczące prawa, a prawa podatkowego w szczególności.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług oraz profilami naszych Klientów, dla których mamy przyjemność pracować. Dzięki temu łatwiej będzie Państwu potwierdzić słuszność swojego wyboru w zakresie podjęcia współpracy z nami. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z osobami tworzącymi naszą kancelarię. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Kancelaria